baner_fun3_pl

Leisure

RIB w wersji luksusowej z ograniczoną liczbą miejsc (6-8) z dużym pokładem do opalania idealnie nadaje się do komfortowego spędzenia czasu w wąskim gronie.
Przyjemność, relaks a jak masz życzenie prędkość i zabawa – do tego została zaprojektowana ta jednostka. Wymiary, silniki napędowe oraz oprzyrządowanie nawigacyjne jest takie same jak w naszej wersji safari. Wynajmując tą łódź otrzymasz komfort, indywidualny charakter oraz profesjonalną obsługę. W wersji tej zadbano o detale by maksymalnie uprzyjemnić czas.

Jest to oferta dla osób, które chcą spędzić inaczej czas ze swoimi znajomymi. Sam zaplanuj co chcesz robić (opcja godzinowa lub cało dniowa) my Ci podpowiemy. Możesz pływać od plaży do plaży, zwiedzać porty, kanały Starego Miasta lub… zanurkować w miejscach, które sam wybierzesz – pełna dowolność.

Nie ujęto jednak nic z prawdziwego charakteru tego typu łodzi – dzielności morskiej. Oferujemy również, dla chętnych przeżycia męskiej przygody, poczucia siły fal przy silnym wietrze – gdy inne klasyczne jednostki wracają do portu, ekstremalne pełne przygód wyprawy.

Wynajem Łodzi Motorowych RIB Gdynia i Gdańsk

Imprezy okolicznościowe, integracyjne z wynajętymi naszymi łodziami gwarantują pełnię niezapomnianych doznań i zadowolenie uczestników. Czarter tych łodzi stanowi ciekawe i oryginalne uzupełnienie podmiotów organizujących różnego rodzaju imprezy integracyjne.
Jednorazowo możemy wynająć trzy jednostki zabierające łącznie 36 osób. Trasę, atrakcje ustalamy w zależności od preferencji i dostępnego czasu.

Wyczarterowane łodzie z obsadą w razie potrzeby dowozimy na akweny słodkowodne w głębi lądu. Uczestnicy są wyposażani w zależności od okoliczności w ubrania ochronne (sztormiaki), gogle, kaski i oczywiście komfortowe kamizelki pneumatyczne. Na życzenie możemy również rozszerzyć program o elementy wprowadzenia do nurkowania (intro to dive). Zapewniamy odpowiednie wyposażenie oraz opiekę doświadczonych instruktorów.

Ceny uzależnione są od pory roku, czasu czarteru – zaczynają się od 700 zł i obejmuje łódź ze sternikiem. Nie zawierają kosztu paliwa – nie wiemy jaki styl pływania wybierzesz ale przy dieslach nie jest to znacząca kwota. Napisz, zadzwoń omówimy warunki.

W celu omówienia ewentualnych warunków handlowych prosimy o kontakt e-mailowy. lub telefon 603 399 300.