Water TAXI

Zamiast stać w korkach skorzystaj z super szybkiej łodzi motorowej RIB.

Sopot-Jurata: 25 min
Sopot-Hel: 20 min
Gdańsk-Hel: 25 min

Wypłyń rano, wróć wieczorem (jako jedyni pływamy nocą). Zadzwoń:  603 399 300 lub napisz office@jpmarine.pl
Ceny podajemy na zapytanie za całą jednostkę i nie ma znaczenia czy jest to jedna czy 12 os. Zabawa i fun dla grup do 12 osobowych (na jedną łódź).
Skorzystaj z naszej oferty na dużych (9m) łodziach patrolowych o mocach do 2x300hp – specjalnie  zaprojektowanych dla podniesienia wrażeń z szybkiej i bezpiecznej jazdy przez firmy JP Marine

Bezpieczeństwo

Jednostki posiadają klasę pełnomorską i dzięki swej hybrydowej konstrukcji uznawane są za jedne za najbezpieczniejszych. Kadłub został wykonany z bardzo wytrzymałej żywicy poliestrowej wzmacnianej włóknami szklanymi, tuby wykonane są z włókien poliamidowych powlekanych Hypalonem. Jednostki napędowe posiadają w pełni niezależne układy paliwowe, sterowania, zasilania (prawdopodobieństwo uszkodzenia dwóch jednostek jednocześnie jest bliskie zeru).

Łodzie posiadają pełne wyposażenie nawigacyjne (radar, GPS funkcją MOB, echosonda, ploter, VHV-DSC) system kontroli układów napędowych Vessel View oraz wymagane przepisami wyposażenie ratunkowe (koła ratunkowe, race, gaśnice, itp.) .

Bezpieczeństwo bierne każdego pasażera opiera się na pneumatycznej, wygodnej kamizelce wypornościowej automatycznie napełniającej się w kontakcie z wodą. W aspekcie bezpieczeństwa nic jednak nie zastąpi doświadczenia i wyszkolenia sternika. Oprócz wymaganych prawem certyfikatów każdy z naszych sterników nim zostanie dopuszczony do przewozu osób przechodzi wewnętrzne dodatkowe szkolenia i asysty.