Imprezy Integracyjne z RIB RIDE

RIB RIDE to solidny partner, który zorganizuje pełne wrażeń imprezy integracyjne w formie misji militarnych czy gier fabularnych.

Imprezy z Rib Ride to doskonałe narzędzie do budowania przyjacielskiej atmosfery i dobrych relacji w firmie. Zgrany zespół pracuje efektywniej, a pracownicy, którzy utożsamiają się z firmą są bardziej zmotywowani, by zabiegać o wspólny sukces. zajmuje się kompleksową organizacją imprez sportowo – integracyjnych oraz szkoleń menedżerskich na morzu i lądzie. Jako jedyna firma w Europie opracowaliśmy autorskie scenariusze szkoleń z wykorzystaniem sprzętu ratowniczego stosowanego obecnie w akcjach Search and Rescue.
Mamy doświadczenie w organizowaniu zarówno mały kameralnych imprez np.10-12 os jaki dużych z ponad 200 uczestnikami.

Wieczory Kawalerskie i inne Imprezy Okolicznościowe

Wrażenia i emocje na wodzie z naszymi łodziami to idealny element każdego wieczoru kawalerskiego czy panieńskiego. Na życzenie z materiałem filmowym czy zdjęciowym dla udokumentowania tego  niezapomnianego wydarzenia.

Oferujemy wiele różnych scenariuszy od krótkich 30 min. kursów po parogodzinne atrakcje połączone z wizytami w portach i posiłkami.

Team Building

Celem organizowanych przez nas aktywności jest zawsze doskonalenie współpracy zespołowej, a także twórczego i maksymalnie efektywnego rozwiązywania problemów oraz skutecznej komunikacji w obrębie grupy. W atmosferze przygody i dobrej zabawy uczestnicy otrzymują zadania, które kształtują skuteczny system komunikacji w zespole, eliminują niezdrową rywalizację, pobudzają kreatywność i motywują do działania. Ponadto badamy profil osobowości i predyspozycje poszczególnych uczestników. Nasz psycholog przygotuje dla Państwa raport, który wykaże, jak członkowie zespołu radzą sobie w grupie i w pracy indywidualnej. Uwzględnienie tej wiedzy przy podziale obowiązków przyczyni się do tego, że pracownicy będą wykonywać zadania z pasją i większym zaangażowaniem.

Programy

RIB-RIDE to przede wszystkim morze i woda, ale oferujemy kompleksową organizację imprez również w warunkach lądowych. Często są one połączone z zadaniami morskimi co dodatkowo uatrakcyjnia program i czyni go bardziej unikalnym.

Atrakcje "Na wodzie"

To przede wszystkim pływanie szybkimi łodziami typu RIB w formie zorganizowanych tematycznie atrakcji (port to port, port - obiekty historyczne takiej jak np. zespół zakładu Torped na Babich Dołach, Twierdza Wisłoujście Westerplatte cze kanały Starego Miasta Gdańsk). Podejmujemy uczestników również z plaży co uatrakcyjnia program danego eventu. Pływanie może być połączone z pokazami ratownictwa morskiego z abordażem na jednostki wyspecjalizowane oraz pokazami pirotechnicznymi. Dla chętnych w programie mamy podstawy nurkowania z instruktorem z wyspecjalizowanej jednostki. Program taki realizowany jest na podwodnych łąkach orłowskich na max głębokości 3m w formie przyjaznej i bezpiecznej.

Nurkowanie:

Mamy specjalną ofertę ukierunkowaną pod kątem grup, w tym dla osób które jeszcze nie nurkowały a chciałyby spróbować – w takich przypadkach przygotowujemy indywidualne plany i zapewniamy pełne wyposażenie).